Whatsapp web şimdi iphone'da. Bilgisayarımdan whatsapp nasıl kullanabilirim. İşte size cevabı

Whatsapp web şimdi iphone'da. Bilgisayarımdan whatsapp nasıl kullanabilirim. İşte size cevabı
20 Ağustos 2015Internet

Bilgisayardan whatsapp kullanma keyfi artık iphone'da. Yakın geçmişte android platformları için geliştirilen whatsapp web uygulaması güvenlik sorunlarının halledilmesinin ardından artık web üzerinden de kullanılabiliyor.Bilgisayarda takılırken ya da telefonumuzun şarj problemi gibi durumları varken whatsapp kullanmak bizim için oldukça baş ağrıtan bir olaya dönüşebiliyordu. Bunu önce android sürümleriyle ortadan kaldıran whatsapp şimdi iphone kullanıcılarının da bu eksikliğinin gidermiş vaziyette. Tıpkı telefon  gibi bildirimin geldiği , mesajlarınızı okuyabildiğiniz yeni mesajlar yazabildiğiniz whatsapp web uygulaması şu an için sadece google chrome tarayıcılarda çalışmaktadır. Aşağıda örnek resimde olduğu gibi gayet kolay ve kullanışlı bir arayüzle bizi karşılamaktadır whatsapp web.

Whatsapp web için ilk yapmanız gereken bir google chrome web tarayıcısına sahip olmak. Daha sonra sırayla aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.
 

  1. https://web.whatsapp.com/ adresine girilir.
  2. Açılan sayfadan tarayıcınız seçilir.
  3. Iphone'nunuzun ayarlar kısmına gelinip whatsapp web seçeneğine tıklanılır. Buraya tıklandığı zaman otomatikmen sizden ekrandaki QR kodunu okutmanızı isteyecektir.
  4. Telefonunuzu ekrana tutun ve ekrandaki QR kodu okutarak telefonunuzun whatsapp web'e bağlanmasını sağlayın.

Tüm bu işlemler sadece birkaç dakikada halledilir ve whatsapp web'i kullanmaya başlayabilirsiniz.

3101 Görüntülenme sayısı
  Etiketler:

BİR YORUM YAZIN

Bilgileriniz Güvende!E-Posta adresiniz ve diğer bilgileriniz kimseyle paylaşılmayacaktır.